64-latek znalazł portfel na chodniku i odniósł go na policję. W środku było kilka tysięcy złotych!

Przywłaszczyła sobie zgubiony na basenie portfel. 45-letniej kobiecie grozi więzienie
Autor: pixabay.com

41-letni mieszkaniec Ropczyc w poniedziałek zgłosił kradzież portfela z niezamkniętego samochodu, który stał na parkingu. Jak się okazało portfel nie został skradziony, a zgubiony. Następnego dnia 64-letni mieszkaniec Ropczyc przyszedł na policję z portfelem, który znalazł na chodniku. W portfelu była całkiem spora suma pieniędzy.

W poniedziałek do ropczyckiej komendy przyszedł mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży portfela. Mówił, że zostawił go w niezamkniętym samochodzie na jednym z parkingów w Ropczycach. 41-latek stracił dokumenty i znaczną ilość pieniędzy, które znajdowały się środku.

W Rzeszowie zrobiło się biało. Zamiast wiosny jest zima

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Zgłosił się znalazca

Jak informuje ropczycka policja szybko się okazało, że pomoc policjantów nie będzie potrzebna. Już następnego dnia do komendy zgłosił się 64-letni mieszkaniec Ropczyc, który znalazł leżący na chodniku portfel, wewnątrz którego znajdowały się mi.n. dokumenty, a także ponad 5 tysięcy złotych.

Mundurowi skontaktowali się z właścicielem, który dzięki uczciwemu znalazcy nie poniósł dużej straty finansowej, a także nie naraził się problemy związane z utratą dokumentów.

Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021
Źródło: 64-latek znalazł portfel na chodniku i odniósł go na policję. W środku było kilka tysięcy złotych!
Nasi Partnerzy polecają