67-latek z gminy Ostrów znęcał się nad kotem. Wszystko nagrał monitoring sąsiada

2021-04-30 15:03 af
67-latek z gminy Ostrów znęcał się nad kotem
Autor: pixabay

W tym tygodniu do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 67-latkowi z gminy Ostrów, który znęcał się nad swoim kotem. Monitoring sąsiada nagrał go, jak ten w listopadzie między innymi kopał kota przywiązanego do garażu. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi mu teraz do lat pozbawienia wolności!

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 67-letniemu mieszkańcowi gminy Ostrów, który znęcał się kotem ze szczególnym okrucieństwem. Wszystko wyszło na jaw, gdy w lutym tego roku ropczyccy policjanci przyjęli zgłoszenie o znęcaniu się nad zwierzęciem przez mieszkańca. Świadek, który poinformował policję o sprawie, przeglądając monitoring umieszczony na swojej posesji zauważył, jak w listopadzie ubiegłego roku, znany mu mężczyzna znęcał się nad zwierzęciem.

- Mężczyzna miał wielokrotnie kopać przywiązanego do garażu kota, ponadto przygniatał go podeszwą buta - czytamy na stronie ropczyckiej policji.

67-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut znęcania nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Przebudowa Stadionu Miejskiego w Rzeszowie na ostatniej prostej

Slang młodzieżowy 2021

Pytanie 1 z 8
Co oznacza słowo koronaferie
Źródło: 67-latek z gminy Ostrów znęcał się nad kotem. Wszystko nagrał monitoring sąsiada
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany