Atak nożownika w Stalowej Woli. Podejrzany to 14-latek!

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustrujące/Pixabay

Atak nożownika w Stalowej Woli. Podejrzany to 14-latek!

2022-03-07 11:33

Wczoraj około godziny 16.00, na jednym z przystanków w Stalowej Woli doszło do ataku nożownika. 36-letni mężczyzna, który został zaatakowany nożem zmarł mimo reanimacji i pomocy świadków zdarzenia. Podejrzanym o zabójstwo jest 14-latek.

Atak nożownika w Stalowej Woli miał miejsce wczoraj, 6 marca około godziny 16.00 na al. Jana Pawła II na jednym z przystanków. To tam 14-letni mieszkaniec miał zaatakować 36-latka i zadać mu cios nożem w plecy. Na ratunek ruszyli świadkowe tragicznego zdarzenia, którzy zgromadzili się wokół przystanku. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Sprawca zbiegł, a policja ruszyła z obławą na nożownika. Po kilku godzinach policja zatrzymała młodego mężczyznę, który jest podejrzany o ten atak.

- Zatrzymano osobę, która jest podejrzewana o wczorajsze zabójstwo 36-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Zatrzymany ma zaledwie 14 lat – mówi Andrzej Dubiel z Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

CZYTAJ TAKŻE: Rosyjski agent GRU zatrzymany na Podkarpaciu! Usłyszał zarzut szpiegostwa przeciwko interesom Rzeczpospolitej Polskiej!

Z racji wieku podejrzanego wszelkie materiały zostały przekazane do Sądu Rodzinnego, który będzie prowadził postępowanie w tej sprawie. Nieznane są powody ataku.

Czy warto pomagać? (Ukraina)
Źródło: Atak nożownika w Stalowej Woli. Podejrzany to 14-latek!