Biedronki otwarte w niedziele w Rzeszowie i w regionie [LISTA SKLEPÓW, ADRESY]

i

Autor: Amateusz Calik - SE

Biedronki otwarte w niedziele w Rzeszowie i w regionie [LISTA SKLEPÓW, ADRESY]

2021-07-20 12:36

Sieć Biedronka testuje rozwiązanie, które pozwala jej prowadzić handel w niedziele niehandlowe. Dzięki umowie z Pocztą Polską, w całym kraju ponad 100 supermarketów Biedronka zaczęło świadczyć usługi pocztowe czynne 7 dni w tygodniu. Kilka takich sklepów znajdziemy też na Podkarpaciu. W tym artykule zamieszczamy ich adresy.

Biedronki otwarte w niedzielę - to efekt nawiązania przez sieć współpracy z Pocztą Polską. Zakłada ona wprowadzenie w ponad stu supermarketach w całej Polsce usługi "odbiór w punkcie". W praktyce oznacza to, że sklepy, które znalazły się na liście, świadczyć mogą usługi pocztowe. Przepisy o zakazie handlu w niedziele od początku obejmowały wyjątkiem placówki pocztowe. By handlować w niedzielę, ten zapis wykorzystały między innymi sklepy Żabka. Biedronka również postanowiła pójść tym śladem i skorzystać z szansy na prowadzenie sprzedaży pomimo zakazu. Sklepy Biedronka czynne w niedziele są także na Podkarpaciu. Część z nich już funkcjonuje, a od przyszłej niedzieli ta lista się zwiększy. W których sklepach Biedronka możemy zrobić zakupy nawet w niedzielę? W dalszej części artykułu podajemy ich adresy.

Które Biedronki są czynne w Rzeszowie i w regionie?

Zakupy w niedziele można od lipca zrobić w kilku supermarketach na terenie Podkarpacia. Początkowo Biedronka zakładała wprowadzenie tej usługi tylko w jednym sklepie w całym województwie, ale lista nieco się wydłużyła. Warto jednak podkreślić, że na razie jest to test usługi. Jeśli przyniesie ona korzyści sieci, być może więcej Biedronek zacznie świadczyć usługi pocztowe. Gdzie znaleźć te, które już to robią? Ich adresy zamieszczamy poniżej:

  • Rymanów, ul. Bieleckiego 17A,
  • Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada 38A,
  • Ustrzyki Dolne, ul. PCK 19,
  • Lesko, ul. Stawowa 16.

Od najbliższej niedzieli, tj. od 25 lipca, dołączą do nich placówki znajdujące się w poniższych lokalizacjach:

  • Jasło, ul. Kazimierza Wielkiego 23,
  • Przemyśl, ul. Focha 2A,
  • Rzeszów, ul. Strażacka 27E.
Polscy sportowcy oprowadzają nas po ogromnej stołówce w wiosce olimpijskiej
Źródło: Biedronki otwarte w niedziele na Podkarpaciu [LISTA SKLEPÓW, ADRESY]