Alkomat

i

Autor: policja.pl Szamotuły. Szokujący wynik badania alkomatem! Skala została przekroczona

Dębica: Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał 5 promili!

2021-07-01 14:30

W Dębicy pijany kierowca spowodował kolizję. 41-letni kierowca toyoty cofając uderzył w inny samochód i stalowy słupek. Policjanci przebadali mężczyznę alkomatem i okazało się, że ma aż 5 promili alkoholu w organizmie. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14.00. Dyżurny dębickiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Kraszewskiego w Dębicy. Na miejscu interwencji policjanci ustalili okoliczności zdarzenia. - Kierujący toyotą yaris podczas manewru cofania uderzył w zaparkowanego obok citroena c4 oraz stalowy parkingowy słupek. Jak się później okazało kierowca toyoty był pijany - czytamy na stronie podkarpackiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Ulewa w Rzeszowie! Pozalewane piwnice, drogi i lokale [ZDJĘCIA,WIDEO]

Miał ponad 5 promili

Badanie alkomatem wykazało, że ma on ponad 5 promili alkoholu w organizmie. Był nim 41-letni mieszkaniec Dębicy. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami nawet do 10 lat.

Ulewa w Rzeszowie!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Dębica: Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał ponad 5 promili!