Dzień Dziecka w Rzeszowie – imprezy, atrakcje. Co robić 1.06?

2021-05-27 16:13

Dzień Dziecka już niebawem! Zastanawiacie się co robić w tym dniu? Czy lepiej kupić prezent, a może wybrać się gdzieś z dzieckiem? W Rzeszowie z okazji święta dzieci będzie kilka atrakcji, na które można zabrać swoje pociechy! Co dokładnie będzie się działo z okazji Dnia Dziecka? Końcówka maja to czas, w którym pandemiczne obostrzenia będą łagodzone – co zostanie otwarte?

Dzień Dziecka wypada na 1 czerwca, czyli już niebawem! To jedyny taki dzień w roku, w którym świętują dzieci, więc warto pomyśleć o czymś naprawdę fajnym. Jeżeli zastanawiacie się czy lepiej kupić prezent, a może więcej frajdy będzie z udziału w jakimś wydarzeniu? Polecamy te drugą opcję! W Rzeszowie z okazji tego święta będzie kilka wydarzeń. Końcówka maja to też okres, w którym pandemiczne obostrzenia zostaną delikatnie złagodzone. Może warto z tego skorzystać i udać się gdzieś, gdzie od dawna nie można było takiej możliwości?

Co dokładnie będzie się działo, zobaczcie w przygotowanym przez nas zestawieniu imprez i atrakcji z okazji Dnia Dziecka w Rzeszowie.

Monika Król zaprasza na Miejskie Granie
Źródło: Dzień Dziecka w Rzeszowie – imprezy, atrakcje. Co robić 1.06?