Dziś w Rzeszowie Sprint Rowerowy! Zamknięty zostanie fragment ul. Hetmańskiej

i

Autor: Unsplash.com/ Jane Sundried

Dziś w Rzeszowie Sprint Rowerowy! Zamknięty zostanie fragment ul. Hetmańskiej

2022-04-23 9:03

Chodzi o odcinek od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza. Na miejscu policjanci będą kierować na objazdy, zmienioną trasą pojadą też miejskie autobusy. Utrudnienia mają potrwać od 16.30 do 20.30.

Dziś miłośnicy rowerowych zmagań mogą liczyć na dawkę sportowych emocji, ponieważ to właśnie dziś na terenie miasta rozegrane zostaną zawody pod nazwą „Sprint rowerowy”. Te  ze względu na swoją formułę wymagają jednak  wyłączenia na kilka godzin z ruchu fragmentu ulicy Hetmańskiej.

Chodzi o odcinek od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza. Tym samym, mieszkańcy miasta, zarówno ci, podróżujący własnymi samochodami, jak również ci korzystający z komunikacji miejskiej liczyć muszą się między 16.30 a 20.30 z utrudnieniami w ruchu.

Trasa zabezpieczona będzie barierkami i taśmami zabezpieczającymi, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą służby porządkowe organizatora i funkcjonariusze drogówki. Policjanci będą kierować na objazdy- informują Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

W związku z zamknięciem części  ulicy Hetmańskiej objazdami będą też jeździć miejskie autobusy. Te między 16.30 a 20.30, zamiast przez Hetmańską, kursować będą przez ul. Wince tego Pola i Dąbrowskiego.

QUIZ: Seriale w PRL-u. Kultowe produkcje, który wyludniały ulice. Oglądaliście?

Pytanie 1 z 10
Tytułowy bohater serialu „Columbo” doprowadzał podejrzanych do pasji opowieściami o:
Artyści w centrum Lwowa grają pieśni patriotyczne
Krystian Ochman tuż przed wylotem do Turynu zdradza szczegóły przygotowań do EUROWIZJI
Źródło: Dziś w Rzeszowie Sprint Rowerowy! Zamknięty zostanie fragment ul. Hetmańskiej