Enej, ReTo, Lady Punk i Hunter! To kolejne gwiazdy Rzeszowskich Juwenaliów!

i

Autor: Materiały prasowe/ K. Pudełko, Politechnika Rzeszowska

Enej, ReTo, Lady Punk i Hunter! To kolejne gwiazdy Rzeszowskich Juwenaliów!

2022-04-26 16:37

Przypomnijmy, już wiadomo, że na scenie pojawią się także: Golec uOrkiestra, Dżem, Happysad oraz Kękę. Poza koncertami, w trakcie swojego święta, żacy liczyć mogą także na inne atrakcje, jak chociażby wesołe miasteczko, bungee czy strefa gastro.

Rzeszowskie Juwenalia po spowodowanej pandemią przerwie wracają do kalendarza obowiązkowych wydarzeń dla studentów w mieście. Te na Miasteczku Politechniki Rzeszowskiej zaplanowane są między 6 a 7 maja, a jak zapewniają organizatorzy atrakcji nie zabraknie i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Największym magnesem są oczywiście koncerty i wypatrywana przez żaków lista muzycznych gwiazd.

- Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wystąpi u nas również Enej oraz ReTo. Widać zatem, że niezależnie od muzycznych gustów każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie. Potwierdza to fakt, że na tegorocznej edycji będą, aż cztery sceny muzyczne zapewniające ogromną różnorodność dźwięków. Poza muzycznymi atrakcjami uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z bungee, wesołego miasteczka oraz strefa gastronomiczna - zapowiadają organizatorzy.

Rzeszowska Masa Krytyczna w sobotę rozpocznie rowerowy sezon!

Będzie korowód i przekazanie kluczy na Rynku

Święto rzeszowskich żaków rozpocznie tradycyjny Barwny Korowód, który z Rynku wyruszy ulicami miasta na teren Politechniki Rzeszowskiej. Nim jednak to nastąpi - symboliczne klucze do bram miasta z rąk władz Rzeszowa odbiorą przedstawiciele studenckiej braci.

Żacy, którzy będą chcieli pobawić się na Miasteczku Politechniki powinni pamiętać jednak o wcześniejszym kupieniu biletu - ten na jeden dzień z ważną legitymacją studencką będzie kosztował 20 zł, karnet zaś- 30 zł. Koszt wejściówki dla pozostałych osób to jednorazowo kwota 40zł, na całe Juwenalia- 60 zł. Bilety kupić można zarówno w sieci, jak również stacjonarnie w sklepach sieci Empik. Sprzedaż prowadzona będzie również przed wejściem na teren imprezy.

Źródło: Enej, ReTo, Lady Punk i Hunter! To kolejne gwiazdy Rzeszowskich Juwenaliów!