Jasło: Kilkukrotnie okradał ludzi na cmentarzu. W końcu wpadł na gorącym uczynku

i

Autor: Pixabay

Jasło: Kilkukrotnie okradał ludzi na cmentarzu. W końcu wpadł na gorącym uczynku

2022-04-21 15:23

W ostatnim czasie 45-latek grasował po cmentarzu na ul. Mickiewicza i kradł głównie portfele i torebki z niezabezpieczonych samochodów został zatrzymany przez jasielską policję. A wszystko przez to, że mężczyzna kręcił się po parkingu, na którym - w tym samym czasie - zatrzymali się funkcjonariusze. 45-latek nieświadomy tego, że jest obserwowany, spróbował szczęścia włamując się osobówki. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci, którzy zatrzymali niedoszłego złodzieja.

W ostatnich tygodniach policjanci z Jasła dostali kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży torebek i portfeli z pieniędzmi, które pozostawione były w samochodach zaparkowanych na parkingu cmentarza. Pozostawiane na widoku przedmioty kusiły złodzieja do tego stopnia, że w dwóch przypadkach zdecydował się na włamanie wybijając szybę samochodu lub uszkadzając zamek w drzwiach.

Lewandowski w sutannie! Biskup podbija TikToka

Wpadł na gorącym uczynku

45-latek, może mówić o sporym pechu i… o gapiostwie, bo policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku. - Mężczyzna wzbudził zainteresowanie funkcjonariuszy, ponieważ obserwował zaparkowane samochody. W pewnym momencie mężczyzna włamał się do osobowej dacii, wyłamując zamek w drzwiach i próbował ukraść kamerę samochodową. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę - informują policjanci z Jasła.

Na komendzie, mężczyzna przyznał się jeszcze do kilku innych włamań i teraz o jego losie zdecyduje sąd, od którego może usłyszeć wyrok nawet 10 lat za kratkami.

Źródło: Jasło: Kilkukrotnie okradał ludzi na cmentarzu. W końcu wpadł na gorącym uczynku