Niebawem kolejna Przemyska Giełda Staroci!

i

Autor: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

Już niedługo kolejna Przemyska Giełda Staroci!

2021-07-22 14:32

Już niebawem kolejna Przemyska Giełda Staroci! Organizatorzy zapewniają, że to nie jest zwyczajny pchli targ. - Pośród pozornie pozbawionych wartości starych mebli, porcelany, książek, lamp i obrazów bystre oko kolekcjonera, hobbysty, czy po prostu miłośnika przedmiotów z duszą z pewnością wypatrzy prawdziwe perły minionej epoki – czytamy na stronie miasta Przemyśl.

Przemyska Giełda Staroci odbywa się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Jeżeli cenisz dawne rzemiosło, kochasz bibeloty i styl vintage to koniecznie wybierz się na giełdę w niedzielę, 25 lipca. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Na giełdzie możesz kupić, sprzedać, albo wymienić się!

CZYTAJ TAKŻE: Powstała mobilna aplikacja „Powiat Przemyski”! Z nią zwiedzanie jest prostsze!

Przemyska Giełda Staroci w I LO

Organizatorzy lipcowej Przemyskiej Giełdy Staroci zapraszają do I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu przy ul. Słowackiego 21.

- To właśnie tam, od godziny 7.00 do godziny 13.00 kolekcjonerskie stoły uginać się będą pod wpływem bezcennych pamiątek z przeszłości. Przemyska Giełda Staroci jest nie lada gratką dla wszystkich, którzy pragną zdobyć niepowtarzalne przedmioty i\lub powiększyć swoją kolekcję – czytamy na portalu miasta Przemyśl.

Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu mogą skorzystać z darmowego parkingu przy szkole.

Przetwory w lipcu - co na zimę przygotować w lipcu [ściąga]
Źródło: Już niedługo kolejna Przemyska Giełda Staroci!