Kierowca ciężarówki wjechał w stojące w korku auto!

i

Autor: KMP Przemyśl

Kierowca ciężarówki wjechał w stojące w korku auto!

2021-07-06 16:18

Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji drogowej doszło dzisiaj po godz.10 w Żurawicy. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody, ciężarowy man, volkswagen oraz audi – informują przemyscy policjanci. Kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy nie zachował należytej ostrożności i wjechał w stojące przed nim auto. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Do zdarzenia drogowego doszło w dziś po godzinie 10.00, w miejscowości Żurawica na ul. Rzeszowskiej. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu, 48-letni obywatel Ukrainy, kierując ciężarowym manem, jadąc od miejscowości Orły w stronę Przemyśla nie zachował należytej ostrożności i odstępu od poprzedzającego pojazdu. - Jego samochód uderzył w stojącego w korku, przed nim volkswagena, którym kierował 62 -letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Natomiast volkswagen pchnięty, najechał na znajdujące się przed nim audi. Tym autem kierowała 33–letnia mieszkanka Przemyśla – czytamy na stronie podkarpackiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Street Food Polska Festival po raz pierwszy w Przemyślu!

Kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń

Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń. Jak potwierdzono, wszyscy byli trzeźwi. Obywatel Ukrainy został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Śmigłowiec spadł do jeziora w Mikołajkach

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Kierowca ciężarówki wjechał w stojące w korku auto!