Kolbuszowa. Za zniszczenia przystanku autobusowego może posiedzieć nawet 5 lat za kratkami

i

Autor: Pixabay

Kolbuszowa: Zniszczył przystanek autobusowy. Może posiedzieć nawet 5 lat za kratkami

2022-01-12 14:24

23-latek z powiatu jasielskiego,został zatrzymany przez policjantów w Kosowach, obok Kolbuszowej. Po mundurowych zadzwonił akurat tamtędy przejeżdżający kierowca. Mężczyzna do czasu przyjazdu policjantów zdążył wybić przystankową szybę. Podczas zatrzymania 23-latek był mocno pobudzony i agresywny, a badanie alkomatem pokazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Jeszcze w poniedziałek w samo południe na komendę kolbuszowskich policjantów zadzwonił mężczyzna, który przejeżdżając swoim samochodem przez Kosowy, zauważył, że jakiś mężczyzna kopie przystankową wiatę.

- Na miejsce pojechali policjanci. Mając na uwadze przekazane przez świadka informacje patrolowali rejon, w którym był widziany mężczyzna. Zauważyli go na przystanku w Siedlance. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. 23-latek został zatrzymany i doprowadzony na naszą komendę – informują kolbuszowscy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Mały niedźwiedź był w wielkim niebezpieczeństwie! Uratowali go leśnicy z Ustrzyk Dolnych

Zarzuty usłyszał dopiero wczoraj. Dlaczego?

Sprawcą okazał się mieszkaniec powiatu jasielskiego. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dopiero wczoraj, po wytrzeźwieniu, 23-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i teraz grozi mu od 3 miesięcy, nawet do 5 lat za kratkami.

Uderzyła w nissana i zwiała. Później wróciła, bo zapomniała o jednej rzeczy
Źródło: Kolbuszowa: Zniszczył przystanek autobusowy. Może posiedzieć nawet 5 lat za kratkami