Krzeszów: Bez powodu pobili 26-latka. Kopali go po głowie i całym ciele

i

Autor: KPP Nisko

Krzeszów: Bez powodu pobili 26-latka. Kopali go po głowie i całym ciele

2022-01-12 13:54

Trzej mieszkańcy powiatu biłgorajskiego odpowiedzą za pobicie 26-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego. Bez powodu zaatakowali mężczyznę kiedy ten wyszedł z restauracji. Napastnicy zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do pobicia doszło przed pizzerią w Krzeszowie. Sprawcy zaatakowali 26-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, gdy wyszedł z restauracji.  Bili i kopali poszkodowanego po głowie i całym ciele. Wcześniej wszyscy byli w pizzerii. Pobity mężczyzna i sprawcy siedzieli przy osobnych stolikach i nie doszło pomiędzy nimi do żadnej wymiany słów czy innego konfliktu.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacka straż pożarna ostrzega przed wchodzeniem na lód. „Może się to skończyć tragedią”

Pobicie nagrały kamery monitoringu

Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu restauracji. Dzięki zapisowi z kamer szybko udało się ustalić, kto stoi na pobiciem. Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku od 36 do 46 lat. Mężczyźni przyznali się do pobicia i dobrowolnie poddali się karze. Oprócz grzywny i podania wyroku do publicznej wiadomości, muszą zapłacić zadośćuczynienie poszkodowanemu.

Uderzyła w nissana i zwiała. Później wróciła, bo zapomniała o jednej rzeczy
Źródło: Krzeszów: Bez powodu pobili 26-latka. Kopali go po głowie i całym ciele