ŁAŃCUT. Areszt tymczasowy dla domowego tyrana

2021-09-14 15:05 af A.I
ŁAŃCUT. Areszt tymczasowy dla domowego tyrana
Autor: pixabay

Wszczął awanturę domową i znęcał się nad bliskimi – najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. To 43-letni mieszkaniec Czarnej pod Łańcutem. Pijany awanturnik pomimo sądowego zakazu zbliżania, przyszedł do domu swoich bliskich, wszczął awanturę, groził im i podniósł na nich rękę. Domowy tyran został zatrzymany.

W ubiegłą sobotę, policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej, do której doszło w jednej z miejscowości w gminie Czarna. Ze zgłoszenia wynikało, że pijany mężczyzna wszczął awanturę i znęca się nad członkami swojej rodziny. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili, pijany 43-latek po raz kolejny groził pozbawieniem życia najbliższej rodzinie. - Nie było to jedyne przestępstwo jakiego dopuścił się 43-latek. Mężczyzna złamał także sądowy zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania - informują łańcuccy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacie: Rumuńscy grzybiarze wyszli z lasu z mandatami. Posypały się grzywny!

Mężczyzna poczeka na wyrok w areszcie

43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku, dlatego 43-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Porterty pamięciowe i daktyloskopia. Nowoczesne oprogramowanie dla studentów kryminalistyki w Rzeszowie
Źródło: ŁAŃCUT. Areszt tymczasowy dla domowego tyrana. Groził rodzinie śmiercią
Nasi Partnerzy polecają