Piaski. 32-letni mężczyzna zaatakował 15-latka na chodniku. Poszło o rower

i

Autor: pexels Piaski. 32-letni mężczyzna zaatakował 15-latka na chodniku. Poszło o rower

ŁAŃCUT. Zobaczył nieprzypięty rower, więc go ukradł. 65-latkowi grozi 5 lat więzienia

2021-11-10 15:29

Grozi mu 5 lat więzienia, a wszystko dlatego, że ukradł rower za 4 tysiące złotych. Mowa o 65-latku z Markowej pod Łańcutem. Mężczyzna przechodząc obok stadionu zauważył nieprzypięty do stojaka rower. Wsiadł na niego i pojechał do domu, a jednoślad ukrył w budynku gospodarczym. Okazało się, że skradziony rower należał do nastolatka, który na stadion przyjechał na trening.

W piątek wieczorem do łańcuckiej komendy zgłosiła się mieszkanka Łańcuta, która zawiadomiła o kradzieży roweru jej nastoletniego syna. Chłopak zostawił niezabezpieczony rower w stojaku przy stadionie, a następnie poszedł na trening piłkarski. - Gdy po jakimś czasie wrócił, jednośladu już nie było. Wartość roweru właścicielka wyceniła na 4 tysiące złotych - informują łańcuccy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów. Ruszyła akcja „Stop Oszustom”. Wspólne działania ratusza i policji

Rower wrócił do właściciela

Mundurowi namierzyli złodzieja i odzyskali skradziony rower. Złodziejem okazał się 65–letni mieszkaniec gminy Markowa. 65-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia. Rower na szczęście wrócił do właściciela.

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Pierwsze nagrody trafiły do nowych rzeszowian
Źródło: ŁAŃCUT. Zobaczył nieprzypięty rower, więc go ukradł. 65-latkowi grozi 5 lat więzienia