List z przeprosinami

i

Autor: KPP Tarnobrzeg

Mężczyzna wysłał list z przeprosinami na policję: Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję...

2021-03-25 14:30

Niecodzienna przesyłka trafiła do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Był nią odręcznie napisany list z przeprosinami od 38-latka, mieszkańca powiatu sandomierskiego. Mężczyzna wyraził skruchę za niewłaściwe zachowanie wobec policjanta wydziału prewencji, którego podczas interwencji znieważył przekleństwami. Tłumaczył, że po wytrzeźwieniu zaczął żałować, tylko list dotarł w marcu, a zdarzenie miało miejsce w...styczniu

Do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wpłynęła nietypowa przesyłka, odręcznie napisane przeprosiny. Autor listu przepraszał policjanta z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu za swoje zachowanie podczas interwencji, jaka miała miejsce w styczniu tego roku. Policjant interweniował wtedy podczas awantury na klatce schodowej w jednym z bloków mieszkalnych. Pijany 38–latek znieważył wtedy funkcjonariusza wyzywając go.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Co z sezonem ogródkowym na Rynku? Będzie, ale…

Teraz, mężczyzna targany wyrzutami sumienia skierował do policjanta takie słowa:

„(…) Szanowny Panie

Bardzo, bardzo przepraszam Pana Artura Burdzy za moje zachowanie i czyny wobec Pana. Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów i zachowania. Przepraszam… Więcej do takiej sytuacji nie dojdzie wobec funkcjonariusza Policji."

Jak przyznaje policja: Taka forma wyrażenia skruchy zdarza się niezwykle rzadko, tym bardziej doceniamy ten gest.

Prawy brzeg Wisłoka w Rzeszowie ma być miejscem wypoczynku i rekreacji
Sonda
Koronawirus. Czy uważasz, że kolejne obostrzenia pomogą w zahamowaniu rozwoju pandemii w Polsce?
Źródło: Mężczyzna wysłał list z przeprosinami na policję: Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję...