Nadal nie ogarnęliście Polskiego Ładu? Pomogą w tym urzędnicy KAS i ZUS

i

Autor: Unsplash.com/ Kelly Sikkema

Nadal nie ogarnęliście Polskiego Ładu? Pomogą w tym urzędnicy KAS i ZUS

2022-02-08 14:33

Jeżeli macie problemy z nowymi przepisami Polskiego Ładu, to pomogą wam urzędnicy KAS i ZUS. Dyżury odbędą się zarówno w urzędach skarbowych, jak również w oddziałach i inspektoratach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Urzędnicy w wybranych dniach czekać będą na interesantów między godziną 12 a 15.

Pracownicy podkarpackiej skarbówki oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pomogą z przepisami Polskiego Ładu. W najbliższych dniach kontynuować będą wspólne dyżury, zorganizowane jako pomoc w objaśnieniu wprowadzonych zmian. Z tych, w wybranych placówkach, skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy województwa. Kiedy i gdzie szukać pomocy? Szczegóły poniżej!

Kiedy i gdzie poprosić o poradę na temat Polskiego Ładu?

Skarbówka m.in. w Leżajsku, Mielcu, Krośnie, Sanoku oraz pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie czekać będą na zainteresowanych jutro, czyli 9 lutego oraz za tydzień 16 lutego między godziną 12.00 a 15.00. Tym samym w jednym miejscu uzyskać będzie można wiele potrzebnych informacji i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Informacji dotyczących nowych rozwiązań wprowadzonych przez Polski Ład udzielać będą też 14 lutego, między 12.00 a 15.00, pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszów i Jaśle. Urzędnicy na interesantów czekać będą też w inspektoratach w Leżajsku, Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie, Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku.

 

Policja informuje o śmierci narzeczonych z Przeworska

Czy jesteś uzależniony od cukru?

Pytanie 1 z 11
Czy słodzisz kawę lub herbatę?
Źródło: Nadal nie ogarnęliście Polskiego Ładu? Pomogą w tym urzędnicy KAS i ZUS