Nisko: Miał w domu ponad 100 gramów narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

i

Autor: KPP Nisko

Nisko: Miał w domu ponad 100 gramów narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

2022-03-24 15:04

Mundurowi dostali cynk, że mężczyzna może przebywać w niżańskim lesie. Szybko okazało się, że w samochodzie miał narkotyki. Policjanci przeszukali także jego mieszkanie. W tym, 21-latek miał ponad 100 gramów marihuany i mefedronu. Mężczyzna miał także młynek do rozdrabiania suszu i ponad 2 tysiące złotych. Usłyszał już zarzut.

Funkcjonariusze dostali informację, że młody mieszkaniec Stalowej Woli, może mieć przy sobie narkotyki. Przypuszczenia jednego z policjantów okazały się prawdziwe.W jednym z około miejskich lasów policjanci zauważyli audi na stalowowolskich blachach. Samochód miał wyłączony silnik, a wewnątrz siedział mężczyzna. Funkcjonariusze znaleźli w drzwiach auta, trzy foliowe woreczki, w dwóch z nich był susz roślinny, kolejny był wypełniony białym proszkiem.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Ukradł rynny z Muzeum Okręgowego. 27-latkowi grozi więzienie

Do odsiadki nawet 10 lat?

Policjanci od razu podejrzewali, że 21-latek może mieć więcej podobnych substancji. Wspólnie z policyjnym psem "Rubi" i jej przewodnikiem, pojechali do Stalowej Woli, gdzie mieszkał młody mężczyzna. - Tam podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny, biały proszek, wagę elektroniczną, młynek do rozdrabniania suszu i ponad 2 tysiące złotych. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron, o łącznej wadze 107 gramów tłumaczą policjanci z Niska. 21-latkowi z niska grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Trwa budowa zapory na granicy polsko-białoruskiej
Źródło: Nisko: Miał w domu ponad 100 gramów narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia