Rzeszów: Osiedlowe Rozgrywki Sportowe na Pobitnie. Już jutro turniej tenisa stołowego

i

Autor: Pixabay

Osiedlowe Rozgrywki Sportowe na Pobitnie. Już jutro turniej tenisa stołowego

2022-02-17 15:54

Lubicie popykać w ping-ponga z dzieckiem? W takim razie musicie przyjść na osiedlowe igrzyska sportowe w Rzeszowie. Już jutro o 17 w filia Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Konfederatów Barskich zmieni się w prawdziwą sportową arenę, na której zmierzą się ze sobą rodzinne duety. To idealny pomysł na spędzenie jednego dnia ferii, które powoli się już kończą!

Filia RDK na przy ul. Konfederatów Barskich oraz Rada Osiedla Pobitno zapraszają dzieciaki razem ze swoimi rodzicami  do udziału w turnieju ping-ponga.

- Udostępniamy cały nasz bogaty sprzęt i zapraszamy całe rodziny. Szczególnie liczymy tutaj na to, że uruchomimy tym razem tatusiów, że przyjdą popołudniami razem ze swoimi dziećmi wpadną do nas i razem spędzą czas – mówi Mówi Marzena Styga-Durak, dyrektr RDK-u.

Najlepsi sportowcy mogą liczyć na nagrody. Przed wejściem na sportową arenę musicie się zapisać, a wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Giętki język i cięta riposta w cenie. Już dziś otwarta scena impro

Za tydzień turniej piłkarzyków

Jeśli nie czujecie się mocni w tenisie stołowym to już za tydzień będzie mógł wziąć udział w kolejnym cyklu gier. Rozgrywki piłkarzyków odbędą się 25 lutego w piątek. Start o 17, również w fili RDK-u przy Konfederatów Barskich. Zgłoszenia naa Turniej Piłkarzyków wysyłajcie do 25 lutego.

Z rzeszowskiego Rynku znika świąteczna choinka
Źródło: Osiedlowe Rozgrywki Sportowe na Pobitnie. Już jutro turniej tenisa stołowego