Pożar samochodu w Bukowsku. Wewnątrz- zwęglone ciało mężczyzny

i

Autor: Materiały prasowe/ Podkarpacka policja

Pożar samochodu w Bukowsku. Wewnątrz- zwęglone ciało mężczyzny

2022-02-06 13:46

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, obecny był także biegły z zakresu pożarnictwa. Znalezione na tylnym siedzeniu ciało mężczyzny zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych.

Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Bukowsko. Około 20.30 dyżurny miejscowej komendy dostał zgłoszenie o pożarze stojącego na poboczu drogi volkswagena. Po ugaszeniu ognia, na tylnym siedzeniu samochodu służby znalazły ciało mężczyzny. Mundurowi ustalili, że zwłoki należą do 63-letniego mieszkańca Bukowska. Ustalili też właściciela auta.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna odwiedził swoich znajomych i po zakończonym spotkaniu wyszedł od nich i miał wrócić do domu, jednak tam nie dotarł. Wsiadł do samochodu należącego do znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął. Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia zostały zatrzymane dwie osoby, u których 63-latek tego wieczoru był- informuje Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, obecny był także biegły z zakresu pożarnictwa. Analiza zebranego materiału pomoże wyjaśnić okoliczności tego tragicznego w skutkach pożaru. Znalezione  na tylnym siedzeniu ciało mężczyzny zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych.

QUIZ: Luksusy w PRL-u. Kto tak żył w Polsce Ludowej?

Pytanie 1 z 10
Marka zachodniego pudru do twarzy sprzedawanego w Pewexie, to:
Posłuchaj o symptomach nadciśnienia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
dr hab. Anna Siewierska-Chmaj: Każdy inny rząd upadłaby już z hukiem [Super Raport]
Źródło: Pożar samochodu w Bukowsku. Wewnątrz- zwęglone ciało mężczyzny