Radymno: kierowca próbował przejechać pieszych przy kąpielisku

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. tookapic /zdjęcie ilustracyjne

Radymno: kierowca próbował przejechać pieszych przy kąpielisku

2021-07-26 9:30

W Radymnie w województwie podkarpackim kierowca osobowego BMW w próbował przejechać pieszych na parkingu przy kąpielisku. Do zdarzenia doszło o godzinie 3.00 w nocy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a policja zatrzymała już trzech mężczyzn w związku z tą sprawą. W sieci pojawiło się nagranie zdarzenia.

Aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, przekazała w niedzielę, że do zdarzenia doszło w nocy przed godziną 3.00. Miejscowi policjanci dostali zgłoszenie o kierowcy, który próbuje przejechać pieszych na parkingu przy kąpielisku.

Policjanci otrzymali sygnał, że kierowca bmw potrącił pieszego. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce nie potwierdzili tej informacji. Na parkingu stało osobowe bmw, samochód został zabezpieczony – dodała aspirant sztabowy Anna Długosz.

W mediach pojawiło się nagranie, na którym widać jak samochód osobowy próbuje rozjechać pieszych, którzy uciekają przed pojazdem. Policjantka nie chciała komentować nagrania, zaznaczyła, że trwa ustalanie dokładnego przebiegu tej sytuacji.

Policja zatrzymała właściciela BMW

- Wstępnie policjanci ustalili, że kierowcą był 26-letni kierowca, mieszkaniec powiatu jarosławskiego - poinformowała Anna Długosz.

Policjantka podkreśliła, że obecnie trwają czynności, które mają wyjaśnić sytuację. Część świadków została już ustalona, trwa poszukiwanie kolejnych. Mundurowym udało się już ustalić natomiast właściciela pojazdu.

Sonda
Czy pies powinien być nazywany członkiem rodziny?
Źródło: Radymno: kierowca próbował przejechać pieszych przy kąpielisku