ROPCZYCE. 24-latka jechała z blisko 3 promilami. Na koncie miała juz zakaz prowadzenia pojazdów

2021-12-20 15:42 af A.I
Mielec: Pijany kierowca wjechał na rondo. Tłumaczył, że autem jechał kolega
Autor: Podkarpacka Policja

Wsiadła za kółko z blisko 3 promilami i zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. 24-latka ze swojego zachowania będzie tłumaczyła się teraz przed sądem. A wszystko zaczęło się na krajowej 94. w Ropczycach. Kobieta jechała cała szerokością jezdni. To wtedy została zatrzymana przez mundurowych do kontroli. Po sprawdzeniu okazało się, że 24-latka miała w sobie prawie 3 promile.

W sobotę, funkcjonariusze ropczyckiej komendy, po godz. 23 podczas patrolu drogi krajowej nr 94 w Ropczycach zwrócili uwagę na jadącego całą szerokością jezdni opla. - Sposób jazdy kierującej wskazywał, że może ona znajdować się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę do kontroli. Ich podejrzenia były słuszne - informują ropczyccy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: POW. ŁAŃCUCKI: Zabrakło mu alkoholu, więc pijany pojechał do sklepu. Miał 3 promile

24-latka miała w sobie prawie 3 promile

Po sprawdzeniu okazało się, że 24-latka miała w sobie prawie 3 promile. Na domiar złego, od 2019 roku miała także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. - Pojazd trafił na parking policyjny, a 24-latka została doprowadzona do izby wytrzeźwień. Wkrótce za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pomimo obowiązującego zakazu odpowie przed sądem - dodają ropczyccy policjanci.

Świąteczny koncert i pokaz laserów na rynku w Rzeszowie
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być surowiej karani?
Źródło: ROPCZYCE. 24-latka jechała z blisko 3 promilami. Na koncie miała juz zakaz prowadzenia pojazdów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany