szczepienie

i

Autor: pixabay.com

RZESZÓW. Kolejna akcja szczepień w stolicy Podkarpacia już w ten weekend

2021-11-04 15:03

Kolejna akcja szczepień w stolicy Podkarpacia już w ten weekend! W najbliższą sobotę i niedzielę (6 i 7 listopada) w Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Grunwaldzkiej 15, każdy chętny będzie mógł się ukłuć i nabrać odporności przeciw COVID-19. Będzie można przyjąć również dawkę przypominającą! Na szczepienie można przyjść prosto z ulicy, bez wcześniejszej rejestracji.

W najbliższy weekend Podkarpacki Urząd Wojewódzki we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, przeprowadzi na terenie urzędu (ul. Grunwaldzka 15) akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. - Każdy chętny będzie mógł zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer - informuje Michał Mielniczuk, rzecznik wojewody podkarpackiego. W weekendowej akacji weźmie udział dwóch lekarzy kwalifikujących oraz dwie osoby szczepiące. Z medykami pracować będzie także osoba, która odpowie na wszelkie pytania, które będą dotyczyć szczepionek przeciw COVID-19.

Akcja skierowana jest do każdego zainteresowanego szczepieniem (również dawką przypominającą), posiadającego aktywne e-skierowanie. Nie musicie się wcześniej umawiać na wizytę - można przyjść prosto z ulicy!

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy za darmo [WIDEO]

Godziny pracy punktu szczepień

- 6 listopada punkt szczepień będzie otwarty od godz. 9.00 do 14.00.

- 7 listopada punkt szczepień będzie otwarty od godz. 10.00 do 16.00.

Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Sonda
Czy skorzystasz z trzeciej dawki szczepionki na koronawirusa?
Źródło: RZESZÓW. Kolejna akcja szczepień w stolicy Podkarpacia już w ten weekend