Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy ul. Partyzantów!

i

Autor: pixabay.com Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy ul. Partyzantów!

Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy Partyzantów

2021-07-21 14:53

Uwaga kierowcy w Rzeszowie - w najbliższy poniedziałek, 26-go lipca, rozpocznie się II etap prac przebudowy magistrali ciepłowniczej na ul. Partyzantów. W związku z tym, w tej części miasta, a dokładniej na odcinku między ulicą Jasną a Piękną, do piątku, 30-go lipca, trzeba będzie się liczyć z utrudnieniami.

W poniedziałek 26 lipca rozpoczyna się remont jednej z głównych magistrali ciepłowniczych w mieście, która zlokalizowana jest przy ul. Partyzantów w Rzeszowie. W związku z tym rzeszowski magistrat już wcześniej informuje, że prace będą wiązały się z całkiem sporymi utrudnieniami w ruchu w tej części miasta.

- Dojazd od ulicy Pięknej z ulicy Partyzantów oraz wyjazd z ulicy Jasnej będzie możliwy wyłącznie od strony ulicy Generała Maczka. Bardzo przepraszamy mieszkańców miasta, ale to jest jedna z głównych magistrali ciepłowniczych w mieście, która ma swoje lata i wymaga gruntowej przebudowy – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

CZYTAJ TAKŻE: Wracają Potańcówki Miejskie dla Seniorów. Kiedy się odbędą?

Do kiedy utrudnienia?

Utrudnienia mają potrwać przez kilka dni. Rozpoczynające się w poniedziałek prace potrwają do piątku 30 lipca. Modernizacja magistrali zapewnić ma mieszkańcom osiedla 1000-lecia m.in. przesył ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania.​

Paweł Wojciechowski podczas spaceru po japońskiej dżungli spotkał gigantyczne robale
Źródło: Rzeszów: Od poniedziałku utrudnienia w ruchu przy Partyzantów