Rzeszów: „Rozlejmy dobro!” Młodzi będą rozdawać lemoniadę. Akcja już w niedzielę!

i

Autor: Rada Młodzieży Rzeszowa

Rzeszów: „Rozlejmy dobro!” Młodzi będą rozdawać lemoniadę. Akcja już w niedzielę!

2021-07-15 14:46

Rozlejmy dobro! Już w najbliższa niedzielę, 18-go lipca, pod takim hasłem, Rada Młodzieży Rzeszowa będzie prowadzić zbiórkę na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci. Młodych, rozdających lemoniadę i upominki dla najmłodszych spotkać będzie można w dwóch miejscach. Przygotowano także atrakcje dla dzieci!

Rada Młodzieży Rzeszowa zaprasza na wydarzenie „Rozlejmy dobro!” , które odbędzie się 18 lipca w Rzeszowa, czyli w najbliższą niedzielę, w godzinach 12:00 do 16:30. W jego trakcie młodzi radni Rady Młodzieży Rzeszowa będą rozdawać lemoniadę w dwóch miejscach w mieście, a my będziemy mogli odwdzięczyć się pieniążkiem. Celem zbiórki jest wsparcie finansowe podopiecznych Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

CZYTAJ TAKŻE: Weekendowe szczepienia w regionie. Gdzie można się zaszczepić?

Gdzie będzie można zasmakować lemoniady?

Młodzi pojawią się w dwóch miejscach w Rzeszowie: na Rynku i przy fontannie w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. Młodzież zadbała również o czworonogów, dla których wystawione będą miski z wodą. Dla dzieciaków przewidziane są upominki w postaci baniek mydlanych oraz zabawa z animatorką.

Fatalny stan drzewostanu w Parku Bródnowskim
Sonda
Gdzie wolałbyś nocować podczas wakacji?
Źródło: Rzeszów: „Rozlejmy dobro!” Młodzi będą rozdawać lemoniadę. Akcja już w niedzielę!