Są najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące zakażeń koronawirusem. Ile na Podkarpaciu?

i

Autor: Unsplash.com/ CDC

Są najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące zakażeń koronawirusem. Ile na Podkarpaciu?

2021-10-31 11:11

Jak wynika z raportu- mamy jest mniej zachorowań niż wczoraj. W całym kraju służby potwierdziły ponad 7 tysięcy nowych przypadków. W ciągu ostatniej doby zmarło 9 osób.

Kolejne 24 godziny to na Podkarpaciu to 363 nowe zakażenia wirusem SARS–CoV-2. W stosunku do danych z soboty to o 40 mniej. Podobnie jednak jak wczoraj, najwięcej nowych zachorowań (45) pojawiło się w Rzeszowie. Sporo, bo niemal 30 służby odnotowały także w powiecie krośnieńskim, po 25 w powiatach rzeszowskim i stalowowolskim, 24  w samym Przemyślu. 

Spadła liczba osób objętych kwarantanną- nadal jednak w izolacji przebywać musi blisko 11270 osób. Wzrosła za to, do 506 liczba pacjentów, leczonych  na oddziałach zakaźnych podkarpackich szpitali, 58 z nich oddycha przy pomocy respiratora.

Nie tylko w regionie, ale także w całej Polsce mamy mniej zachorowań niż w sobotę. Wśród ponad 7,1 tysiąca kolejnych potwierdzonych przypadków, najwięcej nowych jest na Mazowszu- tu pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa miało 1768 osób.  W ciągu ostatniej doby w Polsce zmarło 9 osób, u 2 bezpośrednią przyczyna zgonu był Covid-19.

Zwierzęta w domu a choroby zagrażające ciąży
Posłuchaj, jakich błędów nie popełniać przy odchudzaniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Nazwiesz mieszkańców tych miejscowości? Tylko nieliczni potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania!

Pytanie 1 z 11
Mieszkańca miejscowości Bardo nazwiemy:
Źródło: Są najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące zakażeń koronawirusem. Ile na Podkarpaciu?