SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. W budynku gospodarczym uprawiał konopie. Wpadł w ręce policji

i

Autor: KMP RZESZÓW

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. W budynku gospodarczym uprawiał konopie. Wpadł w ręce policji

2021-06-15 15:26

31-latek z Sokołowa Małopolskiego w budynku gospodarczym uprawiał konopie. Mundurowi na jego posesji znaleźli 11 krzewów konopi i ponad 285 gramów marihuany. Męzczyzna usłyszał zarzuty prowadzenia nielegalnej uprawy konopi oraz posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. 31-latek ma także zakaz opuszczania kraju.

Informację o nielegalnej uprawie konopi uzyskali policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim. Podejrzany mężczyzna miał ją prowadzić, na swojej posesji w budynku gospodarczym, 31-letni mieszkaniec gminy Sokołów Małopolski. Funkcjonariusze potwierdzili uzyskane informacje i w poniedziałek weszli na posesję podejrzewanego mężczyzn. Podczas przeszukania na poddaszu, w jednym z pomieszczeń, mundurowi znaleźli nielegalną uprawę. Pomieszczenie było odpowiednio przystosowane i wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Policjanci znaleźli tam 11 krzewów konopi oraz ponad 285 gramów marihuany.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Młoda kobieta wjechała pod pociąg [WIDEO]

Mężczyzna usłyszał zarzuty

Prokurator wszczął w sprawie śledztwo i przesłuchał podejrzanego. Przedstawił mu zarzuty prowadzenia nielegalnej uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji odurzających.

- Mężczyzna przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru połączonego z zakazem opuszczania kraju. 31-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informują policjanci.

Auto spłonęło w centrum Rzeszowa
Sonda
Czy po porażce ze Słowacją wierzysz w awans Polski do 1/8 finału Euro 2020?
Źródło: SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. W budynku gospodarczym uprawiał konopie. Wpadł w ręce policji