Strzelał z wiatrówki do sąsiadki, bo ta odrzuciła jego zaloty. Nawet rzucił w nią doniczką!

i

Autor: KMP Tarnobrzeg

Strzelał z wiatrówki do sąsiadki, bo ta odrzuciła jego zaloty. Nawet rzucił w nią doniczką!

2021-07-30 12:04

Mieszkaniec Tarnobrzega źle przyjął przysłowiowego kosza. Na tyle źle, że postanowił strzelić z wiatrówki do kobiety, która odrzuciła jego zaloty. Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna miał grozić kobiecie śmiercią i tym, że ją pobije. Usłyszał już trzy zarzuty. Teraz grozi mu 3 lata odsiadki.

We wtorek, dyżurny tarnobrzeskiej policji otrzymał niepokojące zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który groził kobiecie i strzela w jej kierunku z wiatrówki. Do zdarzenia doszło przed godz. 15, na klatce schodowej w jednym z bloków przy ul. Dąbrowskiej w Tarnobrzegu.Patrol policji będący w rejonie szybko udał się na miejsce zdarzenia. W trakcie interwencji policjanci ustalili świadków przestępstwa i potwierdzili, że nikt nie został postrzelony.

Mundurowi ustalili, że jeden z lokatorów wyzywał swoją sąsiadkę, z balkonu rzucił w jej kierunku doniczką, następnie dobijał się do jej mieszkania. Agresywny mężczyzna, widząc kobietę na klatce schodowej, zaczął strzelać do niej z wiatrówki metalowymi śrutami. Powodem takiego zachowania mężczyzny, było odrzucenie przez kobietę jego miłosnych zalotów.

CZYTAJ TAKŻE: Trwa NSP 2021. Jak sprawdzić tożsamość rachmistrza spisowego?

41-latek usłyszał już zarzuty

Policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec Tarnobrzega był w przeszłości notowany. Zatrzymali awanturnika i przewieźli do policyjnego aresztu. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono wiatrówkę z lunetą. 41-latek został przesłuchany i usłyszał trzy prokuratorskie zarzuty. Będzie odpowiadał przed sądem za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to grozi mu trzy lata odsiadki.

Samochód stoczył się i zmiażdżył piękną druhnę OSP o koło traktora
Źródło: Strzelał z wiatrówki do sąsiadki, bo ta odrzuciła jego zaloty. Nawet rzucił w nią doniczką!