Strzyżów: Po pijaku, bez kurtki i w kapciach dobijał się do drzwi komendy policji

i

Autor: Pixabay

Strzyżów: Po pijaku, bez kurtki i w kapciach dobijał się do drzwi komendy policji

2021-01-05 12:13

Policjanci ze Strzyżowa wspominają zdarzenie, do którego doszło w sylwestrową noc 2020/2021. Ta była niespokojna na strzyżowskiej komendzie, bo ktoś postanowił dobijać się do drzwi. Na zewnątrz stał mężczyzna w kapciach. Po co przyszedł na policję?

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w sylwestrową noc, jednak strzyżowscy policjanci informują o nim dopiero teraz. Kilka minut po północy z rejonu ulicy Andersa zaczęły dobiegać wulgarne okrzyki i głośna muzyka. Chwilę później ktoś z całych sił uderzał w drzwi komendy. Okazało się, że to młody mężczyzna w stroju, który zdecydowanie nie był balowy:

- 22-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. Pomimo ujemnej temperatury mężczyzna nie posiadał kurtki, a zamiast butów miał ubrane jedynie pantofle - wyjaśnia KPP Strzyżów.

Mężczyzna nie miał na twarzy maseczki. Policjanci pytali go, dlaczego uderzał w drzwi ich budynku. 22-latek błyskawicznie stracił jednak swoją śmiałość - nie był rozmowny i odmówił podania swoich danych.

Tym sposobem młody mężczyzna sylwestra spędził w izbie wytrzeźwień. Taką imprezę zapamięta na długo, bo swoje zachowanie będzie tłumaczył przed sądem, a grożą mu kara aresztu i grzywna.

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 3
Chętnie czytam czasopisma techniczne
Posłuchaj, jak powstają bruzdy na twarzy i jak się ich pozbyć. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Cola tylko dla bogatych, jak w PRL-u. Efekt podatku cukrowego.
Źródło: Strzyżów: Po pijaku, bez kurtki i w kapciach dobijał się do drzwi komendy policji