RZESZÓW: W czasie weekendu szczepoionką Johnson&Johnson zaszczepiło się 415 osób

i

Autor: pixabay

Szczepienia Johnson&Johnson w Rzeszowie. W czasie weekendu zaszczepiło się 415 osób

2021-05-31 11:47

Szczepienia Johnson&Johnson w Rzeszowie - w czasie minionego weekendu z możliwości zaszczepienia się jednodawkową szczepionką w Rzeszowie skorzystało 415 osób. Szczepienia odbywały się w mobilnym punkcie, który pojawił się na parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, a także wewnątrz budynku w sali kolumnowej. Dodajmy, to już druga tego typu akcja przeprowadzona w Rzeszowie, ale będą kolejne.

To już druga tego typu akcja w Rzeszowie, która umożliwiła mieszkańcom zaszczepienie się w mobilnym punkcie szczepień jednodawkową szczepionką firmy J&J. Pierwsza miała miejsce początkiem maja. W czasie majówki z możliwości skorzystało jednak o wiele więcej osób. Ilu mieszkańców zaszczepiło się w miniony weekend?

- W czasie ostatniego weekendu z możliwości zaszczepienia się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson skorzystało 415 osób. To już druga tego typu akcja zorganizowana w mobilnym punkcie szczepień przy ul. Grunwaldzkiej 15. Poprzednim razem w czasie długiego majowego weekendu z takiej możliwości skorzystało 2330 osób - mówi Michał Mielniczuk, rzecznik wojewody podkarpackiego.

CZYTAJ TAKŻE: Dzień Dziecka w Rzeszowie – imprezy, atrakcje. Co robić 1.06?

Będą kolejne akcje

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie już myśli o kolejnej akcji szczepień.

- Planujemy zorganizować podobne wydarzenia w różnych częściach województwa. Natomiast szczegóły będziemy przedstawiać niebawem - słyszymy od rzecznika wojewody.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Źródło: Weekendowe szczepienia Johnson&Johnson w Rzeszowie. O wiele mniej szczepień niż w majówkę