Szykujcie rowery na wiosnę! 30-go kwietnia pierwszy w tym sezonie przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej!

i

Autor: Unsplash.com/ Wayne Bishop

Szykujcie rowery na wiosnę! 30 kwietnia pierwsza Rzeszowska Masy Krytycznej!

2022-04-22 15:22

W ostatnią sobotę kwietnia Rzeszowska Masa Krytyczna wystartuje tradycyjnie z płyty Rynku i przejedzie ulicami miasta. W grupie będzie można się więc przewieźć m.in. ulicą Lisa-Kuli, Langiewicza, Wincentego Pola, Strażacką Robotniczą i Sikorskiego. Szykujcie rowery na wiosnę!

Jeśli tęskniliście za wspólnymi rowerowymi przejazdami po mieście, mamy dobre wieści. W sobotę, 30 kwietnia o godzinie 14 wystartuje pierwszy w tym sezonie przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej. Trasa wytyczona będzie ulicami miasta - od Rynku, przez Słowackiego, Matejki, Moniuszki, Lisa Kuli, Jagiellońską, Langiewicza, Chmaja, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, Graniczną, Nowowiejską, Uroczą, Strażacką, Robotniczą, Łukasiewicza Krokusowa, Łukasiewicza, Sikorskiego i Rejtana. Zakończy się, po raz trzeci w historii, na dachu Centrum Handlowego Plaza.

Dwa wypadki na S19 w Stobiernej

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: W sobotę utrudnienia w ruchu w mieście! Odbędzie się „Sprint rowerowy”

Na dachu galerii będą czekać atrakcje!

To właśnie tam na uczestników czekać będzie mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach liczyć mogą zarówno na losowanie nagród ze szprychówek i animacje dla najmłodszych, jak również dyskotekę z DJ-em na pokładzie oraz poczęstunek.

Zbiórka na Rynku zaplanowana jest o 13.30, start przejazdu zaś to godzina 14. Pamiętajcie, tym razem, wyjątkowo przejazd Masy Krytycznej odbywa się w sobotę!

Źródło: Szykujcie rowery na wiosnę! 30 kwietnia pierwsza Rzeszowska Masy Krytycznej!