Mazowiecka policja otrzymała nowe radiowozy

i

Autor: Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

To prawdopodobnie kolejna ofiara czadu w tym roku. Nie żyje 87-latka z Wojkowa koło Mielca

2022-01-10 14:52

Nie żyje 87-latka z Wojkowa koło Mielca. Jej 89-letni mąż w szpitalu walczy o życie. Seniorka prawdopodobnie zatruła się czadem, który według pierwszych ustaleń policji, wydobywał się z pieca kaflowego. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj około godz. 9.30, oficer dyżurny mieleckiej komendy został powiadomiony o śmierci 87-letniej mieszkanki Wojkowa. Kobieta zamieszkiwała wraz z mężem w domu ogrzewanym piecami kaflowymi. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną śmierci kobiety było zaczadzenie. 89-letni mąż kobiety, nieprzytomny, w stanie ciężkiego zatrucia tlenkiem węgla został przewieziony do mieleckiego szpitala - informują mieleccy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpackie. 83-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

Czad wydobywał się z pieca kaflowego

O zdarzeniu funkcjonariusze z Mielca powiadomili prokuratora. Jak wstępnie ustalono, najprawdopodobniej w czasie, gdy małżeństwo spało z pieca kaflowego znajdującego się w tym pomieszczeniu, wydobywał się czad. Przeprowadzona zostanie teraz sekcja zwłok kobiety. - W sprawie trwają czynności, które wyjaśnią przyczyny tego tragicznego zdarzenia - informuje mielecka policja.

W Rzeszowie zrobiło się zimowo
Źródło: To prawdopodobnie kolejna ofiara czadu w tym roku. Nie żyje 87-latka z Wojkowa koło Mielca