Uwaga kierowcy! Utrudnienia na S19 i DK94

2022-07-03 13:26 wk
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na S19 i DK94
Autor: Unsplash.com/ Randy Lisciarelli

Na „ekspresówce” doszło do wywrócenia się samochodu osobowego, w Sędziszowie Małopolskim, na DK94- do zderzenia motocykla i osobówki. Ranna została jedna osoba.

Jezdnia  na drodze  ekspresowej S19 w kierunku Rzeszowa zablokowana jest przed węzłem Jasionka. Przed południem  dachowała tam osobówka. Według szacunków drogowców, utrudnienia na odcinku między węzłami  Sokołów Małopolski i Jasionka powinny się zakończyć do godziny 14.

Na „baczności” powinni się mieć także kierowcy Sędziszowie Małopolskim jadący krajową 94-ką- tam zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa, po tym, jak na ul. Rzeszowskiej doszło do zderzenia osobówki z motocyklem.

[AKTUALIZACJA]

Obydwie trasy są już przejezdne. 

Policjanci wstępnie ustalili, że jadąca osobowym audi, w kierunku Sędziszowa Małopolskiego kobieta, w trakcie skrętu w ul. Wesołą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Ropczyc motocykliście. Ten z obrażeniami trafił do szpitala- informuje Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Jadący w kierunku Ropczyc kierowcy utrudnienia mogą ominąć, wybierając trasę prowadzącą przez ul. Węglowskiego i Wesołą.

W cierpliwość uzbroić powinni się też ci, którzy jadą na Solinę- na remontowanych odcinkach drogi wojewódzkiej nr 895 tworzyć mogą się korki. Te spowodowane są wzmożonym ruchem w kierunku Bieszczadów oraz obowiązującym na trasie wahadłem, sterowanym sygnalizacją świetlną.

QUIZ - Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą. Najlepsi zdobędą komplet punktów!

Pytanie 1 z 15
W terenie zabudowanym, od godz. 23:00 do 5:00 można poruszać się z prędkością...
Tak źle było ostatnio w 1997 r. Co dalej z inflacją?
Najnowsze rozwiązania chirurgiczne technologii 3D w chirurgii leczenia wad refrakcji oka