Wielkie lizaki w kształcie serca na rzeszowskim rynku! Wystarczy przynieść pięć baterii

i

Autor: Zdjęcie ilustrujące/Pixabay

Walentynki 2022: Na Rynku można dostać wielkiego lizaka! Ale nie za darmo!

2022-02-14 15:54

Chcesz dostać wielkiego lizaka w kształcie serca dla siebie i swojej drugiej walentynki? Nic prostszego. Wystarczy, że przyniesiesz pięć zużytych baterii na rzeszowski rynek i w zamian za to dostaniesz ogromne dwa lizaki w kształcie serca! Musisz się śpieszyć, bo lizaki rozdawane są tylko dzisiaj!

Harcerze z 9. Rzeszowskiej Drużyny Wędrowniczej są przekonani, że każdy z nas chociaż w minimalnym stopniu podkochuje się w naszej planecie. Dlatego też, walentynki to według nich idealny moment na „randkę” z Ziemią.

- Chcemy pokazać jak kochamy naszą planetę, a przecież walentynki są świętem miłości. Dlatego za symboliczne pięć baterii dajemy dwa lizaki. Chcemy w taki sposób zwiększyć świadomość ludzi o potrzebie segregacji baterii, bo nadal wiele osób wyrzuca je zupełnie bezmyślnie do koszy, które nie są do tego przeznaczone – tłumaczą harcerze z Rzeszowa.

CZYTAJ TAKŻE: Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Aż 12 medali dla zawodników z Podkarpacia!

Chcesz lizaka? Zostało mało czasu!

Harcerze będą czekać na Was tylko dzisiaj do 17:09 przy rzeszowskim ratuszu. Lepiej się pospieszcie, bo lizaków z każdą chwilą jest coraz mniej. - Jeden pojemnik jest już wypchany pod sam korek. Musieliśmy przynieść nowy – śmieją się harcerze. - Jesteśmy naprawdę pod sporym wrażeniem, bo jak do tej pory odwiedziło nas sporo osób, ale i tak nadal zapraszamy dodają.

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Rzeszowie
Źródło: Walentynki 2022: Na Rynku można dostać wielkiego lizaka! Ale nie za darmo!