XTB KSW na Narodowym 2023: ta piosenka zagrzeje zawodników! Rapują topowi artyści

i

Autor: Accredito.com / materiał prasowy XTB KSW na Narodowym 2023: ta piosenka zagrzeje zawodników! Rapują topowi artyści

MMA

XTB KSW na Narodowym 2023. Ta piosenka zagrzeje zawodników! Rapują topowi artyści

2023-05-16 21:16

Colosseum, to tytuł piosenki, która zagrzeje zawodników walczących na największym obiekcie sportowym w Polsce, czyli PGE Stadionie Narodowym. Topowi artyści, naszej rodzimej rapowej sceny, bardzo chętnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Co z tego wyszło i jak brzmi hymn KSW na Narodowym? Posłuchajcie i oceńcie już teraz!

Spis treści

  1. XTB KSW Narodowy 2023 - piosenka Colosseum
  2. XTB KSW Narodowy 2023 - DATA, GALA, WALKI

XTB KSW na Narodowym 2023 przejdzie do historii i zapisze się w niej na bardzo długo! 3 czerwca 2023 kibice i fani MMA będą mieli okazję wziąć udział w niesamowitym evencie, którego karta walk jest wypełniona po brzegi największymi nazwiskami organizacji KSW. Zobaczycie elektryzujący pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem, Michała Materli z Radosławem Paczuskim, ale przede wszystkim walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką oraz Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Będziecie świadkami, nie tylko starć na najwyższym sportowym poziomie, ale również widowiska uświetnionego wspaniałą muzyką i efektami wizualnymi. A skoro doskonała jest karta walk XTB na Narodowym, to i właśnie muzyczny skład musi być mocny. Na prośbę organizatorów, Kizo, Kabe, ReTo, Gruby Mielzky i Borixon są wykonawcami piosenki Colosseum, która zagrzeje zawodników do walk!

XTB KSW Colosseum 2: BILETY. Ceny i gdzie kupić wejściówki na KSW Narodowy 2023?

Khalidov przed walką ze Scottem Askhamem na KSW na Narodowym

XTB KSW Narodowy 2023 - piosenka Colosseum

Od kilku dni na profilach KSW na Facebooku i Instagramie mogliśmy oglądać zdjęcia i wideo z planu teledysku utworu Colosseum. Gwiazdom gali, która odbędzie się na PGE Narodowym towarzyszyli topowi raperzy, których doskonale znacie chociażby z Rap20 w Radiu ESKA. I tak Artur Szpilka w klipie pojawi się z ReTo, Mariusz Pudzianowski z Borixonem, a Kabe z Salahdinem Parnassem. Sam natomiast nawija Kizo. Raper pokusił się nawet o ściągnięcie koszulki!

Jak brzmi piosenka Colosseum, która zapowiada elektryzującą galę na Narodowym? Posłuchajcie już teraz!

XTB KSW Narodowy 2023 - DATA, GALA, WALKI

27 maja 2017 roku na PGE Narodowym kibice mieli okazję obejrzeć największe wydarzenie w historii europejskiego MMA oraz drugi największy event w światowej historii mieszanych sztuk walki. W czasie KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tysięcy widzów, a co więcej galę można było oglądać w telewizjach 42 krajów, na 4 kontynentach. Na wydarzenie akredytował się prawie 200 dziennikarzy z polski i zagranicy, a przedstawiciel aż 81 narodowości oglądali transmisję live w serwisie KSWTV.com. W maju 2017 fani mieli okazję zobaczyć 11 emocjonujących pojedynków, w tym pięć bojów mistrzowskich. Do okrągłej klatki weszły największej gwiazdy KSW: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski czy Damian Janikowski i większość walk zakończyła się przed czasem.

Natomiast już 3 czerwca organizacja KSW po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym. Kibiców rozgrzeje walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego WBC, Arturem Szpilką. Walką wieczoru będzie natomiast starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. 

XTB KSW Narodowy 2023 - kiedy jest i kto walczy na KSW Colloseum 2?

Mamed Khalidov to nie tylko żyjąca legenda MMA, ale również prawdziwa ikona KSW. Khalidov od blisko 20 lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki i oczarowuje fanów fenomenalnymi umiejętnościami. Jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 44 pojedynki, z których 36 wygrał. Na swoim koncie ma 16 zwycięstw zdobytych przez nokaut i tyle samo przez poddanie. Jest to najlepszy wynik skończeni przed czasem w historii KSW. W swoich walkach Mamed zdobył 10 bonusów, a 20 razy występował w starciach wieczoru. W ostatnim pojedynku, do którego doszło podczas gali XTB KSW 77, Khalidov szybko rozprawił się z Mariuszem Pudzianowskim.

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker. Źródło: XTB KSW na Narodowym 2023: ta piosenka zagrzeje zawodników! Rapują topowi artyści