Pol'AndRock Festival 2020 ONLINE

i

Autor: Instagram kreciolatv Pol'And"Rock Festival 2020 ONLINE

Pol'and'Rock Festival - nowa likoalizacja pod Czaplinkiem !

2022-02-25 19:44

Pol'and'Rock Festival zostaje prześniony w nowe miejsce. Jurek Owsiak wybrał Broczyno pod Czaplinkiem. To nowe miejsce ma wiele możliwości i udogodnień. Tego brakowało w makowicach

Zmiana miejsca festiwalu 

Na jednym z facebookowych kanałów Jurek Owsiak poinformował, że legendarny festiwal "Pol'and'Rock Festival" w tym roku odbędzie się w nowej lokalizacji. Owsiak na miejsce festiwalu wybrał lotnisko w Broczynie pod Czaplinkiem. To ogromny teren, który wystarczy na organizację tak dużego festiwalu. W ubiegłym roku festiwal odbywał sie na lotnisku w Makowicach w gminie Płoty. Po ubiegłorocznej edycji nic nie wskazywało na zmianę lokalizacji. Owsiak podczas swojego wystąpienia nie podał przyczyn zmiany lokalizacji.

Na lotnisku będzie studnia 

Jednym z podstawowych problemów z jakimi muszą zmierzyć się organizatorzy festiwalu jest bark wody na lotnisku w Broczynie. Jak zapowiedział Owsiak wykopana zostanie studnia. Pozostała infrastruktura zostanie dowieziona na teren festiwalu. Informacje o organizacji festiwalu potwierdził Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz. Burmistrz przyznał, że w ostatnich dniach prowadzone były rozmowy pomiędzy gminą, a fundacją w zakresie organizacji tego wydarzenia. Na tą chwilę jednak umowa nie została jeszcze podpisana. Według zapowiedzi WOŚP festiwal odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia. 

Źródło: Pol'and'Rock Festival - nowa likoalizacja pod Czaplinkiem !