Sopot: TOTALNIE pijany wytoczył sie z auta. Wideo stało się hitem w sieci!

i

Autor: KMP Gdańsk

Sopot: TOTALNIE pijany wytoczył sie z auta. Wideo stało się hitem w sieci!

2021-10-14 7:46

Sopoccy policjanci ruchu drogowego chwilę po zdarzeniu zatrzymali 45-letniego mieszkańca Sopotu podejrzewanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. 45-latek wjechał autem w mur ogradzający posesję, a potem razem z pasażerem uciekli.

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek, 12 października 2021 roku, około godziny 12:00. Sopocka policja zatrzymała 45-latka, który potężnie pijany wjechał osobówką w mur ogradzający posesję. Mężczyzna postanowił uciec z miejsca zdarzenia. Gdy tylko wytoczył się z auta, padł na ziemię. Nie był bowiem w stanie utrzymać się na nogach. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. Nagranie znajdziecie poniżej.

"Gdy funkcjonariusze dotarli do kierowcy, miał on ponad 3 promile alkoholu. Zatrzymany 45-latek przebywa w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury na dalsze czynności procesowe"

- komentują policjanci. 

Jazda samochodem w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które grozi do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz świadczenie pieniężne w kwocie nie niższej niż 5 tysięcy złotych.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Źródło: Sopot: TOTALNIE pijany wytoczył sie z auta. Wideo stało się hitem w sieci!