Ampfutboliści idą jak burza prosto do celu! Stanęli na podium Ligii Mistrzów!

i

Autor: Pixabay Ampfutboliści idą jak burza prosto do celu! Stanęli na podium Ligii Mistrzów!

Ampfutboliści idą jak burza prosto do celu! Stanęli na podium Ligii Mistrzów!

2021-05-24 17:04

Nie poddają się i idą do przodu. Stołeczni ampfutboliści Legii Warszawa, czyli piłkarze po amputacjach, triumfują. W miniony weekend zajęli drugie miejsce w finale Ligi Mistrzów. Przegrali z tureckim zespołem Sahinbey Belediyesi Ampute Takimi. Na tym jednak nie poprzestaną! Już teraz planują treningi do kolejnych rozgrywek.

Ampfutboliści triumfują

Idą jak burza! Ampfutboliści Legii Warszawa, czyli piłkarze po amputacjach, z kolejnym sukcesem! W miniony weekend zajęli drugie miejsce w finale Ligi Mistrzów. 1:3 (1:2) przegrali z tureckim zespołem Sahinbey Belediyesi Ampute Takimi. Teraz zawodników czeka tydzień przerwy. Potem ruszą na kolejne treningi.

- Spotykamy się w następną niedzielę na treningach i przygotowujemy się do kolejnego, drugiego turnieju ampfutbolowego o tytuł mistrza Polski, który będzie się odbywał w ostatni weekend czerwca w Bielsku-Białej - mówi kapitan zespołu, Adrian Stanecki.

Walka o pierwsze miejsce

Ampfutboliści nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w Lidze Mistrzów. - Powtarzaliśmy sobie, że było blisko tym razem. Nie "ugryźliśmy" jeszcze nigdy tych Turków, czy to jako zespół klubowy, czy to jako reprezentacja Polski, ale czujemy, że to jest tak naprawdę coraz bliżej - mówi Adrian Stanecki.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?

Przed rokiem stołeczni Ampfutboliści zajęli w rozgrywkach trzecie miejsce.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ampfutboliści idą jak burza prosto do celu! Stanęli na podium Ligi Mistrzów!