Andre Martins

i

Autor: Fot. screen YouTube Legia Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ Andre Martins

Andre Martins odchodzi z Legii Warszawa - gdzie zagra Portugalczyk?

2022-01-13 14:12

Portugalski pomocnik kończy swoją przygodę w Legii Warszawa. Andre Martins odchodzi z klubu na kilka miesięcy przed końcem kontraktu. Wiadomo już, dla jakiej drużyny będzie teraz grał. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Andre Martins odchodzi z Legii Warszawa - taka informacja pojawiła się w mediach w czwartek 13. stycznia. Portugalski pomocnik w barwach Wojskowych występował od 2018 roku. Na Łazienkowską 3. trafił z Olympiakos SFP. Kontrakt z Mistrzami Polski rozwiązuje na trzy miesiące przed końcem jego obowiązywania. W sumie rozegrał 128 meczów z Legią (w tym sezonie zagrał 26 razy). Na koncie ma dwie bramki i sześć asyst. Teraz będzie służył swoimi umiejętnościami nowej drużynie. Andre Martins przechodzi do jednego z najlepszych klubów ligi izraelskiej. Więcej szczegółów znajdziecie w dalszej części artykułu.

Ocet - dlaczego warto zawsze mieć w domu butelkę octu? 12 praktycznych zastosowań octu

Martins w Hapoel Beer Szewa

Andre Martins podpisał już umowę z nowym klubem. Do połowy 2023 ma grać w izraelskim Hapoel Beer Szewa. To obecnie druga najlepsza drużyna tamtejszej ligi. Hapoel interesował się Martinsem jeszcze zanim ten trafił do Legii Warszawa. Jak dowiadujemy się z serwisu meczyki.pl, za swoją grę Portugalczyk będzie dostawał 350 tysięcy dolarów rocznie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Andre Martins odchodzi z Legii Warszawa - gdzie zagra Portugalczyk?