Bieg SGH 2022

i

Autor: https://www.facebook.com/biegsgh/ Bieg SGH 2022

Bieg SGH 2022 - biorąc udział pomożecie chorej Solomii!

2022-04-28 14:47

Czas na IX Bieg SGH! Uczestnicy i uczestniczki imprezy znów mają okazję pobiec w szczytnym celu! Tym razem pieniądze zbierane są na rzecz Solomii, chorej na raka dziewczynki z Ukrainy. W naszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat biegu i zapisów na wydarzenie.

Biegu SGH 2022 - w tym roku odbywa się jego IX. edycja. Ta inicjatywa Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej jest jedną z największych w Polsce charytatywnych imprez biegowych. Pieniądze zebrane w czasie akcji przeznaczane są na wsparcie ludzi w potrzebie. W tym roku zgromadzone fundusze pomogą w leczeniu małej Solomii. Podczas gdy jej tata, generał, walczy o wolność Ukrainy, dziewczynka dzielnie toczy własny bój - choruje na neuroblastomię, rzadki nowotwór atakujący organizmy dzieci. Wojna pozbawiła ją szans na leczenie w kraju, dlatego pilnie potrzebuje naszego wsparcia. W akcję zbierania funduszy zaangażowali się właśnie organizatorzy IX Biegu SGH. Zachęcają nas do udziału i pomocy Solomii. Najważniejsze informacje o formie biegu i zapisach znajdziecie w dalszej części artykułu.

Wojenne koty

IX Bieg SGH 25.04-15.05 w formie zdalnej

Wczesne edycje Biegu SGH odbywały się na trasie wyznaczonej po ulicach Mokotowa. Pandemia skłoniła jednak Samorząd Studentów SGH do zorganizowania wirtualnego biegu. Ta forma okazała się wygodna dla uczestników i uczestniczek, dlatego dobrą informacją dla nich jest to, że w 2022 Bieg SHG również będzie zdalny. Między 25 kwietnia, a 15 maja można pobiec dowolną trasa liczącą 1km, 5km lub 10km i zarejestrować swój wynik dzięki aplikacji. Pamiętajcie, że to nie tylko okazja do sprawdzenia swojej kondycji, ale też realna pomoc dla Solomii. Gdzie się zapisać i ile kosztuje opłata startowa? O tym w dalszej części.

Zapisy na Bieg SGH 2022

Zapisy na wydarzenie ruszyły 14 marca. Ceny pakietów startowych to:

  • I pula (14.03-03.04) - 50 zł
  • II pula (04.04-24.04) - 55 zł
  • III pula (25.04-14.05) - 60 zł

W tej cenie uczestnicy i uczestniczki biegu dostają koszulkę i pamiątkowy medal. Indywidualni biegacze oraz drużyny z najlepszymi czasami mogą zaś liczyć na nagrody i wyróżnienia! Link do zapisów znajdziecie tutaj, lub w zamieszczonym poniżej poście.

My również zachęcamy do udziału w IX Biegu SGH! Na swoje konto wpiszecie nie tylko wynik, lecz także dobry uczynek, jakim jest pomoc Solomii. Śledźcie kanał social media wydarzenia i zajrzyjcie na stronę zbiórki na rzecz walecznej dziewczynki z Ukrainy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Bieg SGH 2022 - biorąc udział pomożecie chorej Solomii!