Bus pełen pasażerów blokowany przez Porsche. Doszło do ostrej wymiany zdań z kierowcą

Szeryf w Porsche spowalnia busa
Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA "Szeryf" w Porsche spowalnia busa

Zachowanie kierowcy granatowego Porsche dowodzi jego braku dojrzałości. Mężczyzna postanowił spowolnić pasażerskiego busa. Miała to być "kara" za zbyt wolne wyprzedzanie. Cała sytuacja została utrwalona na nagraniu.

Na kanale STOP CHAM pojawiło się nagranie sytuacji, do której doszło we wtorek, 11 października na DK7 przed miejscowością Czosnów. Autorką wideo jest kierująca pasażerskiego busa. Jak czytamy w opisie: "Panu z kryzysem wieku średniego w Porsche nie spodobało się, że bus z ograniczeniem 100 km/h z ponad 20-stoma osobami na pokładzie tak wolno przyspiesza i wyprzedza lewym pasem, więc postanowił wyprzedzić busa prawym pasem i obudzić pasażerów hamowaniem na lewym pasie". Kierowca sportowego auta blokował bus przez kilka kilometrów i nie reagował na klakson, a gdy oba pojazdy w końcu się zrównały, doszło do ostrej wymiany zdań.

Winny całego zamieszania poucza kierującą busem

Na nagraniu utrwalono też kłótnię z kierowcą Porsche. Mężczyzna nie przyjmował do wiadomości, że pełen ludzi bus potrzebuje więcej czasu na wyprzedzanie. Zamiast tego pouczał kobietę za kierownicą: "To pani nie powinna jechać 100 km/h" - krzyczał. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Komentujący nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki

Ostrą krytykę zachowania kierowcy widzimy w komentarzach: "Starszy gość, pewnie już dziadek. Może jakiś prezes, może jakiś dyrektor? Autorytet i wzór dla reszty. Ale kiedy jest w swoim sportowym aucie, staje się pozbawionym empatii typem. Dobrze ubrany i najedzony bez skrupułów odbiera prawa innym. Tak stał się człowiekiem sukcesu. Każdego dnia szuka nowych wyzwań. Pod postacią miłego starszego pana kryje się groźny dla społeczeństwa potwór" - piesze jeden z widzów.

"Mam nadzieję, że film został przekazany policji i kierowca porsche dostanie stosowny mandat za stwarzanie zagrożenia na drodze" - dodaje ktoś inny.

"Ktoś "tamuje ruch" jadąc lewym pasem 100 km/h, to ja go nauczę, że tak się nie robi, jadąc lewym pasem 30 km/h. Mistrzostwo" - czytamy w kolejnym komentarzu. Takich wpisów pod nagraniem jest znacznie więcej.

Komandor Maksymilian Dura: Rosjanie wypstrykali się z amunicji, która pozwoliłaby odeprzeć ofensywę ukraińską

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają