Spryskał gazem motocyklistów

i

Autor: Fot. screen YouTube Pjoter St / https://www.youtube.com/channel/UC2UGLO37Nj7tXXe4Pl7t52w Spryskał gazem motocyklistów

GAZEM W OCZY MOTOCYKLISTÓW - szokujące zajście na Rondzie ONZ [WIDEO]

2021-07-26 14:11

Do sieci trafiły nagrania pokazujące, jak na przejściu przy Rondzie ONZ w Warszawie jeden z przechodniów pryska gazem po twarzach motocyklistów stojących przed pasami. Co najmniej dwie rzeczy wydają się tu zastanawiające. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Pryskał gazem po oczach motocyklistów - do takiego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy Rondzie ONZ w Warszawie. Nagrania wykonane w sobotę, 24 lipca, trafiły niedawno do sieci. Filmy nagrane zostały przez uczestników nieformalnego przejazdu motocyklowego ulicami stolicy. W pewnym momencie możemy zobaczyć mężczyznę, który wybiega przed kierowców jednośladów i pryska gazem w ich twarze. Następnie wyrywa kluczyk ze stacyjki jednego z pojazdów. Kilku motocyklistów natychmiast rzuca się na mężczyznę i obezwładnia go. Wszystko wygląda bardzo groźnie, ale, jak czytamy pod jednym z wideo, nikomu nic się nie stało. Na nagraniach zastanawiające są dwa fakty dotyczące zarówno atakującego, jak i motocyklistów. O tym w dalszej części artykułu.

Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi

Przejazd motocyklistów niezgodny z prawem? WIDEO

Dwa nagrania z przejazdu motocyklistów trafiły na serwis YouTube. Jedno zostało wykonane kamerą zamontowaną na pojeździe, drugie rejestratorem przy kasku kierowcy. Na pierwszym z filmów zastanawiający wydaje się fakt, że niektóre motory mają zasłonięte numery rejestracyjne. Wyjaśnieniem może być to, o czym czytamy w serwisie scigacz.pl, gdzie pisano o sprawie. W artykule pojawia się zdanie mówiące, że nie wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Oba nagrania poniżej.

Atak na motocyklistów był zaplanowany?

Zastanawiające jest też to, co robi mężczyzna na pasach tuż przed atakiem. Na nagraniu dokładnie widać, że ustawia kamerę na chodniku, by nagrać całe zajście. Gaz, którego używa, ma zaś niestandardowe rozmiary. To duży pojemnik przypominający te, których używa policja. Czy wszystkie te kwestie zostaną wyjaśnione? Trudno powiedzieć. Jak czytamy pod jednym z nagrań, sprawa została zgłoszona na policję. Motocykliści przegonili jednak sprawcę.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: GAZEM W OCZY MOTOCYKLISTÓW - szokujące zajście na Rondzie ONZ [WIDEO]