Park Wodny Moczydło rusza z nowym sezonem. Od wtorku otworzy bramy dla warszawiaków

i

Autor: fot. UM Warszawa

Park Wodny "Moczydło" rusza z nowym sezonem. Od wtorku otworzy bramy dla warszawiaków

2021-06-14 16:23

Park Wodny "Moczydło" rusza z nowym sezonem. Warszawa od początku czerwca otwiera swoje pływalnie dla mieszkańców, w weekend bramy otworzyła też Inflancka. Wiemy, jakie atrakcje czekają na mieszkańców.

Raport z anteny 14.06, godz.10

Od wtorku można skorzystać ze wszystkich atrakcji "Moczydła"

Park Wodny Moczydło ma w swojej ofercie 50-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny z wodnym placem zabaw o powierzchni prawie trzech tysięcy metrów kwadratowych, trzy zjeżdżalnie, sztuczną rzekę, kurtyny wodne i plac zabaw - mówi rzecznik miasta Monika Beuth-Lutyk.

Czytaj także: Zwężenie Alej Jerozolimskich - SONDAŻ pokazał, co na ten temat myślą Warszawiacy

Od soboty działają także odkryta pływalnia przy Inflanckiej. Oprócz 50-metrowej zjeżdżalni i trzech brodzików pojawiły się nowe atrakcje. - Zbudowano pawilony letnie, czyli zespół pomieszczeń sanitarno-rekreacyjnych, strefę gastronomiczną i depozytową, wypożyczalnię leżaków, przebieralnie, prysznice oraz taras widokowy. Wszystko po to, aby poprawić funkcjonalność basenów letnich, a czas spędzony w Ośrodku Inflancka był jeszcze przyjemniejszy - dodaje rzecznik ratusza.

Od początku czerwca działają także odkryte baseny w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Ochocie oraz w Parku Kultury w Powsinie.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Park Wodny "Moczydło" rusza z nowym sezonem. Od wtorku otworzy bramy dla warszawiaków