Pilne

i

Autor: ESKA Pilne

POŻAR W WARSZAWIE - kłęby dymu na Pradze-Północ. Co się dzieje?

2022-05-19 12:00

Tuż przed południem w czwartek, 19. maja dostaliśmy informację o kłębach dymu widocznych w rejonie Pragi-Północ. Na jednym z otrzymanych zdjęć widzimy czarny dym nad Szmulkami. Zebraliśmy informację na temat zdarzenia.

Pożar na Pradze-Północ - takie informacje dostaliśmy od jednej z czytelniczek. Tuż przed 12:00 nad dzielnicą widoczne były gęste kłęby czarnego dymu. Zdjęcia i nagrania zaczęły się pojawiać również na grupach lokalnych na Facebooku. Co się stało? Udało nam się ustalić, że doszło do pożaru pustostanu przy Kijowskiej 20, niedaleko nasypu kolejowego. Na miejsce wysłano straż pożarną, która próbuje ugasić płomienie. Dokładniejsze informacje uzyskaliśmy od strażaków. Zamieszczamy je w dalszej części naszego artykułu

Sedno Sprawy - Beata Szydło

Pożar pustostanu przy Kijowskiej

Dowiedzieliśmy się, że strażacy gaszą pożar drewnianej altany (pustostanu) przy nasypie kolejowym. Ze wstępnych oglądzin wynika, że nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracuje pięć zastępów gaśniczych.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: POŻAR W WARSZAWIE - kłęby dymu na Pradze-Północ. Co się dzieje?