Kino

i

Autor: pixabay.com Kino

Ursynów: DARMOWE SEANSE KINOWE w listopadzie - gdzie, kiedy i jakie filmy będą wyświetlane?

2021-11-18 15:03

Filmowe premiery zupełnie za darmo! Z takiej okazji mogą skorzystać mieszkańcy i mieszkanki warszawskiego Ursynowa. W listopadzie wyświetlone zostaną filmy dla najmłodszych widzów oraz dla dorosłych. Sprawdźcie datę seansów, tytuły filmów i dowiedzcie się, jak zdobyć bezpłatny bilet.

Darmowe seanse filmowe dla dzieci i dorosłych w Multikinie na Ursynowie! Projekt, który na początku realizowany był w ramach budżetu obywatelskiego, kontynuowany jest teraz przez Urząd Dzielnicy. Wszystko dlatego, że pomysł cieszył się ogromną popularnością wśród mieszkańców i mieszkanek Ursynowa. Na listopad zaplanowano dwie darmowe premiery kinowe tego samego dnia. Bezpłatne wejściówki będą rozlosowane wśród wszystkich tych, którzy zgłoszą chęć udziału w seansie. Jak to zrobić i jakie filmy będą pokazywane za darmo w ursynowskim Multikinie? Wszystkie informacje znajdziecie w dalszej części artykułu.

Bakalie – skąd się wzięły, co warto o nich wiedzieć?

Dwie premiery jednego dnia - DATA

Ursynowski Urząd Dzielnicy zaplanował dwa darmowe seanse 26. listopada. Bezpłatne bilety można zdobyć na dwie premiery kinowe. Pierwszy będzie film dla dzieci. Nasze magiczne Encanto to animacja opowiadająca o rodzinie Madrigal. Ich pełen życia i radości dom mieści się w niezwykłym mieście Encanto ukrytym w górach Kolumbii. Każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania. Wyjątkiem jest Mirabel, ale dziewczynka wkrótce odkrywa, że to właśnie ona musi uchronić Encanto przed niebezpieczeństwem. Seans o godzinie 18:00.

Druga premiera to Dom Gucci w reżyserii Ridleya Scotta. Film jest historią Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci. Seans o godzinie 20:00.

Jak zdobyć darmowy bilet?

Na oba filmy zdobyć można podwójne wejściówki - dla dziecka i opiekuna lub dwojga dorosłych. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl. Tam wybieramy film i uzupełniamy dane. 23. listopada odbędzie się losowanie, a szczęśliwcy dostaną na maila informację o darmowym bilecie. Jeśli komuś się nie poszczęści, będzie miał szansę dopytać się o wolne miejsca za pośrednictwem urzędu dzielnicy w przeddzień seansów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ursynów: DARMOWE SEANSE KINOWE w listopadzie - gdzie, kiedy i jakie filmy będą wyświetlane?