Listopad

i

Autor: pixabay.com Listopad

Warszawa: POGODA NA WEEKEND - jaka aura w stolicy 13-14.11?

2021-11-12 8:00

Jaka będzie pogoda w Warszawie w weekend 13-14 listopada? Czy wyjdzie Słońce? A może schowa się za chmurami i spadnie deszcz? Jaka będzie temperatura w stolicy? Aktualna prognoza pogody dla Warszawy do sprawdzenia w naszym artykule.

Prognoza pogody na weekend 13-14 listopada dla Warszawy to coś, co interesuje mieszkańców i mieszkanki stolicy. W naszym artykule możecie sprawdzić przewidywania synoptyków na sobotę 13.11 i niedzielę 14.11. Jaka będzie aura w ten weekend? Ile stopni pokażą termometry w sobotę i niedzielę? Jaka będzie najwyższa temperatura? Czy będzie padało w Warszawie? Czy będzie świeciło Słońce? A może listopadowe niebo w weekend będzie spowite chmurami? Odpowiedzi na te pytania daje aktualna prognoza pogody na 13-14.11. Sprawdźcie, czy w sobotę i niedzielę pogoda w Warszawie będzie zachęcała do wyjścia z domu.

Policjanci z grupy SPEED szkolili się na torze

Warszawa - pogoda na weekend 13-14.11

Sobota - jaki będzie pierwszy dzień tego weekendu w Warszawie? Prognozy na sobotę przewidują zmienne zachmurzenie w ciągu dnia. Słońce będzie więc okresowo pojawiać się na niebie. Najwyższa temperatura rano wyniesie 7 stopni Celsjusza, a po południu - 9 stopni. Deszcz raczej nie spadnie, ale przez dużą wilgotność powietrza (75%) i dość silny wiatr (około 20 km/h w porywach) wyjścia na zewnątrz nie będą należeć do najprzyjemniejszych. Nocą temperatura spadnie do zaledwie 2 stopni Celsjusza.

Niedziela - prognozy dla Warszawy na drugi dzień weekendu pokazują, że przez cały dzień będzie pochmurnie - nie ma co liczyć na Słońce. Termometry rano wskażą w najcieplejszym momencie 7 stopni Celsjusza, a po południu 8 stopni. Deszcz najprawdopodobniej nie spadnie, ale podobnie, jak w sobotę, będzie wilgotno i wietrznie. Radzimy założyć ciepłe kurtki. Nocą zaś temperatura spadnie do 0 stopni Celsjusza.

Źródło: accuweather.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa: POGODA NA WEEKEND - jaka aura w stolicy 13-14.11?