Wesprzyj dzikie zwierzeta! W Dniu Wiewiórki rusza niezwykła akcja!

2022-01-19 11:30 a.d.
Wesprzyj dzikie zwierzeta! W Dniu Wiewiórki rusza niezwykła akcja!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

„Wiewiórka Wukadka wraz ze swoim przyjacielem bocianem Kajtkiem, zachęcają do wsparcia rzeczowego podopiecznych Fundacji Sowi Dwór. Dzikie zwierzęta, które tam przebywają aby powrócić do zdrowia, do pełni sił i do natury potrzebują naszej pomocy” – informuje Warszawska Kolej Dojazdowa. Akcja ruszy 21 stycznia – w Dniu Wiewiórki – i potrwa do 11 lutego. Przewoźnik prosi o przekazywanie m.in. koców, podkładów, strzykawek, zboża, ręczników papierowych itd. Wszystkie zebrane rzeczy pozwolą wspomóc opiekę nad zwierzętami, które dochodzą do zdrowia w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Sowi Dwór”.

W Dniu Wiewiórki przypadającym 21 stycznia rusza zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla leśnych, dzikich przyjaciół naszej wiewiórki Wukadki znajdujących się pod skrzydłami Fundacji Sowi Dwór z Baboszewa. Wukadka wraz z bocianem Kajtkiem proszą o przekazywanie do dnia 11 lutego 2022 r. m.in. koców, podkładów, strzykawek, zboża, ręczników papierowych itd. Wszystkie zebrane rzeczy pozwolą wspomóc opiekę nad zwierzętami, które dochodzą do zdrowia w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Sowi Dwór” prowadzonym przez Fundację.

Osoby chętne wesprzeć akcję proszone są o przekazanie darów do siedziby spółki WKD w Grodzisku Mazowieckim - Wydział Marketingu i Reklamy, tel. 22 755 47 60 wew. 3. Wszystkie zebrane rzeczy wiewiórka Wukadka zawiezie oraz przekaże do Baboszewa i podczas wizyty w Ośrodku odwiedzi bociana Kajtka.

Źródło: wkd.com.pl

Krajobraz jak po apokalipsie. Pierwsze efekty "torowej rewolucji" na szczecińskich Pomorzanach

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy
Źródło: Wesprzyj dzikie zwierzeta! W Dniu Wiewiórki rusza niezwykła akcja!