Ambulans

i

Autor: pixabay.com Ambulans

Wisiał na płocie i nie dawał oznak życia - dramatyczna sytuacja w powiecie ostrołęckim

2022-03-07 13:21

W niedzielę, 6. marca w miejscowości Łyse rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Młody mężczyzna zaklinował się szyją pomiędzy przęsłami ogrodzenia. Gdy na miejscu znalazła się policja, nastolatek nie dawał oznak życia. Więcej na ten temat w artykule.

Mazowiecka policja donosi o akcji ratunkowej, w którą jako pierwsi zaangażowali się mundurowi z Łysych w powiecie ostrołęckim. Chodziło o 16-latka, mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który zaklinował się szyją między przęsłami ogrodzenia. Cała sytuacja miała miejsce około godziny 22, kiedy to funkcjonariusze odebrali zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Informował on, że na ul. Piwnej na płocie wisi młody mężczyzna, który nie daje oznak życia. Zgłaszający nie był w stanie podać dokładnego adresu miejsca zdarzenia. Policjanci nie zwlekając wyruszyli na poszukiwanie ofiary. Oświetlając okolicę reflektorami radiowozu i latarkami udało im się zauważyć nastolatka - wisiał bezwładnie na płocie z szyją pomiędzy przęsłami.

Hakerzy uderzają w Rosję

Szybka reakcja policjantów uratowała życie nastolatka

Nastolatka udało się wyswobodzić, lecz po zdjęciu z ogrodzenia nadal nie dawał oznak życia. Funkcjonariusze zaczęli więc reanimację. Okazała się ona skuteczna - chłopak odzyskał przytomność. Później zaopiekowała się nim wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego. Wstępne ustalenia wskazały, że był to nieszczęśliwy wypadek. W zamieszczonym na stronie policji wpisie mundurowi dziękują osobie zgłaszającej za odpowiedzialną postawę, która w połączeniu z reakcją policjantów pozwoliła uratować ludzkie życie.

Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wisiał na płocie i nie dawał oznak życia - dramatyczna sytuacja w powiecie ostrołęckim