Wyprzedaż garażowa

i

Autor: Sandra Cohen-Rose and Colin Rose flickr.com Wyprzedaż garażowa

Włochy: wyprzedaż garażowa - kiedy i o której wydarzenie w Warszawie?

2021-07-23 15:26

Wyprzedaże garażowe to okazja, by za małe pieniądze kupić coś, czego inni już nie potrzebują. Mieszkańcy i Mieszkanki dzielnicy Włochy będą mogli nabyć to, co oferują ich sąsiedzi. W naszym artykule sprawdzicie, kiedy i gdzie jest wyprzedaż garażowa.

Wyprzedaż garażowa - kiedy i o której wydarzenie w Warszawie? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy, którzy słyszeli o wydarzeniu organizowanym w dzielnicy Włochy. Wyprzedaże garażowe są świetną okazją do kupienia za niewielkie pieniądze przedmiotów, które naszym sąsiadom nie są już potrzebne. Na takich wyprzedażach można również nabyć rękodzieło i inne wyroby. Organizatorzy wyprzedaży garażowej w Artystycznym Domu Animacji przy ul. ks. J. Chrościckiego 14 zachęcają wszystkich do wzięcia w niej udziału. Dowiedzcie się, kiedy i o której organizowana jest wyprzedaż garażowa w dzielnicy Włochy.

Czy umami nas mami? Co to jest umami?

Wyprzedaż garażowa - rękodzieło artystyczne. GODZINA i DATA wydarzenia

Wyprzedaż garażowa w Artystycznym Domu Animacji to cykliczne wydarzenie o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców i mieszkanek Stolicy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedawaniu zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń i innych. Na wyprzedaży znajdziemy również stoiska rękodzieła. Kiedy i o której odbywa się wydarzenie? Zaplanowano je na 24 lipca 2021 w godzinach 12.00-16.00. Więcej informacji na stronie organizatorów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Włochy: wyprzedaż garażowa - kiedy i o której wydarzenie w Warszawie?