Zabarykadowała się w łazience przed konkubentem. Po wezwaniu służb, przypomniała sobie o COVID-19

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Zabarykadowała się w łazience przed konkubentem. Po wezwaniu służb, przypomniała sobie o COVID-19

2022-01-26 9:38

W nocy z soboty na niedzielę, około północy na numer alarmowy Straży Miejskiej zadzwoniła roztrzęsiona młoda kobieta. Prosiła o pomoc, bo zmuszona była zabarykadowaćsię w łazience ze strachu przed agresywnym partnerem. Po interwencji mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Tam na światło dzienne wyszły nowe, wstrząsające fakty!

Historię opublikowała na swojej stronie warszawska Straż Miejska.

Tajemnicza przesyłka w Krakowskim Sądzie Okręgowym

Z soboty na niedzielę, tuż przed północą, patrol policyjno-strażniczy został wezwany do jednego z mieszkań na Pradze-Południe. Roztrzęsiona kobieta powiedziała operatorowi numeru alarmowego, że zabarykadowała się w łazience w obawie przed agresywnym konkubentem.

Niedługo wcześniej partner miał ją dusić, policzkować i uderzać jej głową o podłogę.

Parę minut później na miejscu funkcjonariusze zastali pobudzonego mężczyznę, od którego wyraźnie czuć było alkohol. 40-latek próbował wyrzucić interweniujących z mieszkania, był wulgarny i wygrażał zarówno mundurowym, jak i przestraszonej partnerce. Na miejsce awantury przybyła jako wsparcie jeszcze jedna policyjna załoga. Dopiero wtedy udało się ostudzić temperament gospodarza.

Mężczyzna został zabrany do policyjnej izby zatrzymań, a po spisaniu zeznań poszkodowanej rodzinie założono Niebieską Kartę.

Gdy wydawało się, że interwencja jest już zakończona i funkcjonariusze szykowali się do wyjścia, dochodząca powoli do siebie zgłaszająca przypomniała sobie, że zatrzymany mężczyzna jest zakażony koronawirusem.

Potwierdził to test wykonany przez obecnych na miejscu ratowników pogotowia. Mundurowi biorący udział w interwencji musieli zastosować się do procedury wymaganej w takich przypadkach.

QUIZ. To samo brzmienie, inne znacznie - rozpoznaj słowa, które brzmią tak samo, choć oznaczają co innego!

Pytanie 1 z 23
Śniegu zimą lub w miseczce na śniadanie:
Źródło: Zabarykadowała się w łazience przed konkubentem. Po wezwaniu służb, przypomniała sobie o COVID-19